Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa B "KEEZA" Grupa 2
RUNDA II
Kolejka: 14 w dniach 2024-03-30
1 | Leskowiec Rzyki | - | Płomień Sosonowice | 2024-03-30 | 11:00 | LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 3:0 V |
2 | Halniak II Targanice | - | Astra Spytkowice | 2024-03-30 | 15:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | 1:2 |
3 | Gród Grodzisko | - | Orzeł II Ryczów | 2024-03-30 | 14:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | 0:2 |
4 | Gronie Zagórnik | - | Beskid II Andrychów | 2024-03-30 | 11:00 | LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Rekreacyjna 31) | 0:8 |
5 | Jałowiec II Stryszawa | - | Sokół Przytkowice | 2024-03-30 | 15:30 | Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E) | 2:3 |
6 | Orzeł Radocza | - | Sokół Frydrychowice | 2024-03-30 | 11:00 | LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49) | 4:2 |
7 | Sokół Chrząstowice | - | Relaks Wysoka | 2024-03-30 | 14:00 | Ludowy Klub Sportowy Sokół Chrząstowice (Chrząstowice bn) | 1:4 |
Kolejka: 15 w dniach 2024-04-06/2024-04-07
8 | Sokół Chrząstowice | - | Leskowiec Rzyki | 2024-04-06 | 16:00 | Ludowy Klub Sportowy Sokół Chrząstowice (Chrząstowice bn) | 1:0 |
9 | Relaks Wysoka | - | Orzeł Radocza | 2024-04-07 | 15:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | 5:0 |
10 | Sokół Frydrychowice | - | Jałowiec II Stryszawa | 2024-04-06 | 16:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | 4:2 |
11 | Sokół Przytkowice | - | Gronie Zagórnik | 2024-04-06 | 16:00 | LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 120A) | 4:2 |
12 | Beskid II Andrychów | - | Gród Grodzisko | 2024-04-07 | 16:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | 4:1 |
13 | Orzeł II Ryczów | - | Halniak II Targanice | 2024-04-06 | 12:00 | WKS Victoria Półwieś (Półwieś 1) | 6:0 |
14 | Astra Spytkowice | - | Płomień Sosonowice | 2024-04-06 | 16:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | 4:1 |
Kolejka: 16 w dniach 2024-04-13/2024-04-14
15 | Leskowiec Rzyki | - | Astra Spytkowice | 2024-04-14 | 15:00 | LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 0:0 |
16 | Płomień Sosonowice | - | Orzeł II Ryczów | 2024-04-14 | 17:00 | LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42) | 0:1 |
17 | Halniak II Targanice | - | Beskid II Andrychów | 2024-04-14 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | 1:9 |
18 | Gród Grodzisko | - | Sokół Przytkowice | 2024-04-13 | 15:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | 2:2 |
19 | Gronie Zagórnik | - | Sokół Frydrychowice | 2024-04-14 | 17:00 | LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Rekreacyjna 31) | 2:3 |
20 | Jałowiec II Stryszawa | - | Relaks Wysoka | 2024-04-14 | 16:00 | Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E) | 0:1 |
21 | Orzeł Radocza | - | Sokół Chrząstowice | 2024-04-13 | 17:00 | LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49) | 0:0 |
Kolejka: 17 w dniach 2024-04-20/2024-05-30
22 | Orzeł Radocza | - | Leskowiec Rzyki | 2024-04-20 | 17:00 | LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49) | 2:5 |
23 | Sokół Chrząstowice | - | Jałowiec II Stryszawa | 2024-04-20 | 16:00 | Ludowy Klub Sportowy Sokół Chrząstowice (Chrząstowice bn) | 4:2 |
24 | Relaks Wysoka | - | Gronie Zagórnik | 2024-04-21 | 15:30 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | 8:2 |
25 | Sokół Frydrychowice | - | Gród Grodzisko | 2024-05-30 | 14:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |
26 | Sokół Przytkowice | - | Halniak II Targanice | 2024-04-20 | 16:00 | LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 120A) | 2:0 |
27 | Beskid II Andrychów | - | Płomień Sosonowice | 2024-04-21 | 17:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | 4:0 |
28 | Orzeł II Ryczów | - | Astra Spytkowice | 2024-04-21 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | 0:4 |
Kolejka: 18 w dniach 2024-04-27/2024-04-28
29 | Leskowiec Rzyki | - | Orzeł II Ryczów | 2024-04-28 | 16:00 | LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 1:3 |
30 | Astra Spytkowice | - | Beskid II Andrychów | 2024-04-28 | 17:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | 3:3 |
31 | Płomień Sosonowice | - | Sokół Przytkowice | 2024-04-28 | 17:00 | LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42) | 1:4 |
32 | Halniak II Targanice | - | Sokół Frydrychowice | 2024-04-28 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | 1:2 |
33 | Gród Grodzisko | - | Relaks Wysoka | 2024-04-27 | 17:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | 0:2 |
34 | Gronie Zagórnik | - | Sokół Chrząstowice | 2024-04-28 | 17:00 | LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Rekreacyjna 31) | 2:4 |
35 | Jałowiec II Stryszawa | - | Orzeł Radocza | 2024-04-28 | 16:00 | Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E) | 5:6 |
Kolejka: 19 w dniach 2024-05-04/2024-05-05
36 | Jałowiec II Stryszawa | - | Leskowiec Rzyki | 2024-05-05 | 11:00 | Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E) | : |
37 | Orzeł Radocza | - | Gronie Zagórnik | 2024-05-04 | 17:00 | LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49) | : |
38 | Sokół Chrząstowice | - | Gród Grodzisko | 2024-05-05 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Sokół Chrząstowice (Chrząstowice bn) | : |
39 | Relaks Wysoka | - | Halniak II Targanice | 2024-05-05 | 17:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | : |
40 | Sokół Frydrychowice | - | Płomień Sosonowice | 2024-05-04 | 16:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |
41 | Sokół Przytkowice | - | Astra Spytkowice | 2024-05-04 | 16:00 | LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 120A) | : |
42 | Beskid II Andrychów | - | Orzeł II Ryczów | 2024-05-05 | 17:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |
Kolejka: 20 w dniach 2024-05-11/2024-05-12
43 | Leskowiec Rzyki | - | Beskid II Andrychów | 2024-05-12 | 16:00 | LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
44 | Orzeł II Ryczów | - | Sokół Przytkowice | 2024-05-12 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
45 | Astra Spytkowice | - | Sokół Frydrychowice | 2024-05-12 | 17:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
46 | Płomień Sosonowice | - | Relaks Wysoka | 2024-05-12 | 17:00 | LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42) | : |
47 | Halniak II Targanice | - | Sokół Chrząstowice | 2024-05-12 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | : |
48 | Gród Grodzisko | - | Orzeł Radocza | 2024-05-11 | 17:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
49 | Gronie Zagórnik | - | Jałowiec II Stryszawa | 2024-05-12 | 17:00 | LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Rekreacyjna 31) | : |
Kolejka: 21 w dniach 2024-05-01/2024-05-19
50 | Gronie Zagórnik | - | Leskowiec Rzyki | 2024-05-19 | 17:00 | LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Rekreacyjna 31) | : |
51 | Jałowiec II Stryszawa | - | Gród Grodzisko | 2024-05-19 | 11:00 | Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E) | : |
52 | Orzeł Radocza | - | Halniak II Targanice | 2024-05-18 | 17:00 | LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49) | : |
53 | Sokół Chrząstowice | - | Płomień Sosonowice | 2024-05-01 | 13:00 | Ludowy Klub Sportowy Sokół Chrząstowice (Chrząstowice bn) | 0:4 |
54 | Relaks Wysoka | - | Astra Spytkowice | 2024-05-19 | 18:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | : |
55 | Sokół Frydrychowice | - | Orzeł II Ryczów | 2024-05-18 | 17:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |
56 | Sokół Przytkowice | - | Beskid II Andrychów | 2024-05-18 | 16:00 | LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 120A) | : |
Kolejka: 22 w dniach 2024-05-25/2024-05-26
57 | Leskowiec Rzyki | - | Sokół Przytkowice | 2024-05-26 | 11:00 | LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
58 | Beskid II Andrychów | - | Sokół Frydrychowice | 2024-05-26 | 17:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |
59 | Orzeł II Ryczów | - | Relaks Wysoka | 2024-05-26 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
60 | Astra Spytkowice | - | Sokół Chrząstowice | 2024-05-26 | 17:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
61 | Płomień Sosonowice | - | Orzeł Radocza | 2024-05-26 | 17:00 | LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42) | : |
62 | Halniak II Targanice | - | Jałowiec II Stryszawa | 2024-05-26 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | : |
63 | Gród Grodzisko | - | Gronie Zagórnik | 2024-05-25 | 17:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
Kolejka: 23 w dniach 2024-06-01/2024-06-02
64 | Gród Grodzisko | - | Leskowiec Rzyki | 2024-06-01 | 17:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
65 | Gronie Zagórnik | - | Halniak II Targanice | 2024-06-02 | 17:00 | LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Rekreacyjna 31) | : |
66 | Jałowiec II Stryszawa | - | Płomień Sosonowice | 2024-06-02 | 11:00 | Lachy Lachowice (Lachowice 232) | : |
67 | Orzeł Radocza | - | Astra Spytkowice | 2024-06-01 | 17:00 | LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49) | : |
68 | Sokół Chrząstowice | - | Orzeł II Ryczów | 2024-06-02 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Sokół Chrząstowice (Chrząstowice bn) | : |
69 | Relaks Wysoka | - | Beskid II Andrychów | 2024-06-02 | 17:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | : |
70 | Sokół Frydrychowice | - | Sokół Przytkowice | 2024-06-02 | 16:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |
Kolejka: 24 w dniach 2024-06-08/2024-06-09
71 | Leskowiec Rzyki | - | Sokół Frydrychowice | 2024-06-09 | 11:00 | LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
72 | Sokół Przytkowice | - | Relaks Wysoka | 2024-06-08 | 16:00 | LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 120A) | : |
73 | Beskid II Andrychów | - | Sokół Chrząstowice | 2024-06-09 | 17:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |
74 | Orzeł II Ryczów | - | Orzeł Radocza | 2024-06-09 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
75 | Astra Spytkowice | - | Jałowiec II Stryszawa | 2024-06-09 | 17:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
76 | Płomień Sosonowice | - | Gronie Zagórnik | 2024-06-09 | 17:00 | LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42) | : |
77 | Halniak II Targanice | - | Gród Grodzisko | 2024-06-09 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | : |
Kolejka: 25 w dniach 2024-06-15/2024-06-16
78 | Halniak II Targanice | - | Leskowiec Rzyki | 2024-06-16 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | : |
79 | Gród Grodzisko | - | Płomień Sosonowice | 2024-06-15 | 17:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
80 | Gronie Zagórnik | - | Astra Spytkowice | 2024-06-16 | 17:00 | LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Rekreacyjna 31) | : |
81 | Jałowiec II Stryszawa | - | Orzeł II Ryczów | 2024-06-15 | 16:00 | Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E) | : |
82 | Orzeł Radocza | - | Beskid II Andrychów | 2024-06-15 | 17:00 | LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49) | : |
83 | Sokół Chrząstowice | - | Sokół Przytkowice | 2024-06-16 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Sokół Chrząstowice (Chrząstowice bn) | : |
84 | Relaks Wysoka | - | Sokół Frydrychowice | 2024-06-16 | 17:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | : |
Kolejka: 26 w dniach 2024-06-22/2024-06-23
85 | Leskowiec Rzyki | - | Relaks Wysoka | 2024-06-22 | 16:00 | LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
86 | Sokół Frydrychowice | - | Sokół Chrząstowice | 2024-06-23 | 17:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |
87 | Sokół Przytkowice | - | Orzeł Radocza | 2024-06-23 | 17:00 | LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 120A) | : |
88 | Beskid II Andrychów | - | Jałowiec II Stryszawa | 2024-06-23 | 17:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |
89 | Orzeł II Ryczów | - | Gronie Zagórnik | 2024-06-23 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
90 | Astra Spytkowice | - | Gród Grodzisko | 2024-06-23 | 17:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
91 | Płomień Sosonowice | - | Halniak II Targanice | 2024-06-23 | 17:00 | LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42) | : |